Strona Główna KSz STILON Gorzów Wlkp.

SEECZNIE ZAPRASZAMY NA PÓŁKOLONIE W KSZ STILON!

Obraz może pokrywaĘ: 1 osoba, uń miecha siĘ ??

* * * * * * * * * *



Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym darczyńcom, wspierającym Klub Szachowy "STILON".
Zapraszamy na FB, do grupy: Klub Szachowy STILON Gorzów Wlkp.

* * * * * * * * * *

Szanowni Państwo informujemy, że w dniu 4 lutego (niedziela) o godz. 10.15 - II tura, odbyło się Walne Raportowanie - Wyborcze zabranie delegatów Klubu Szachowego Stilon Gorzów Wlkp. Prezesem został wybrany Andrzej Modzelan, reklama Sekretarza powierzono Aleksandrowi Czerwońskiemu. Członkami Zarządu zostali: Piotr Wiśniowski, Arkadiusz Wodniczak, Aneta Czechowska, Agata Miłostan i Radosław Świderski. Komisja Rewizyjna: Przewodniczący - Wojciech Brodowski, członkowie - Konrad Tołkacz i Kamil Klim.


 
     

* * * * * * * * * *
                   Szanowni Państwo, j


ak przekazać 1%? 


PZ-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38. Po wyliczeniu, należnym
pobieraniu opłat od podatku od dostaw i usług OPP  wpisujemy nazwę i cyfrę, tj.

  • Nazwa OPP  LUBUSKA FEDERACJA SPORTU
  • Numer KRS  0000079458
  • Kwota (...) podatek
  • konkretny cel, np .:  na Klub Szachowy STILON Gorzów Wlkp. 

* * * * * * * * * * 

Przypominamy o składkach z Klubu Szachowego "Stilon"


:

a) składka roczna wynosi 120 zł za rok kalendarzowy,
b) składka jest płatna w dwóch ratach po 60 zł,
c)  w przypadku wpłat jednorazowych składka i spadek obniżenia do 100zł,
d) składka nie dotyczy osób powyżej 65 lat,
Konto Klubu:  SANTANDER 06 1090 1900 0000 0001 0665 2556

Aktualności

28-11-2011 Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Ekstraliga i I Liga Ustroń 24.06-02.07.2011r.

Strona Mistrzostw

Wyniki

Transmisja

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - I Liga  Ustroń  24.06-02.07.2011r.

Strona Mistrzostw

Wyniki

Transmisja


Gratulacje dla zespołu brązowych medalistów Mistrzostw Polski!

Wyjazd obu zespołów był możliwy dzieki finasowemu wsparciu
Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego i Urzędowi Miasta Gorzów Wlkp.

 
28-11-2011 Czerwcowy Turniej Weekendowy 10-12 czerwca, Klub"Na Chrobrego"

SERWISY

grupa A-B

grupa C
28-11-2011 " Z Szachami przez Polskę" IV Turniej Szachowy "SUDETY 2011", Szklarska Poręba 28.05-4.06.2011

Serwis turnieju


28-11-2011 Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych Karpacz 2011-05-13/2011-05-16

Karpacz 2011-05-13/2011-05-16

Dobiegły końca Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych, rozegrane w Karpaczu w dn. 13-16.05.2011. Szkoła Podstawowa nr 13 w Gorzowie Wlkp. uplasowała się w stawce 28 ekip na 9 miejscu, natomiast SP nr 1 z Zielonej Góry na pozycji 24. Najlepszy wynik na pierwszej szachownicy, i zarazem w całym turnieju, uzyskał uczeń SP 1 w Zielonej Górze - Karol Kucza, który pokonał wszystkich 11 rywali.

Foto
28-11-2011

  W dniach 6-8 maja 2011r. we Wrocławiu odbył się I zjazd EKSTRALIGI. Bardzo dobrze zaprezentował się tam nasz zespół, który po rozegraniu 3 meczów zajmuje 4 miejsce. Kolejny zjazd odbędzie się 02-04.09.2011r.

M-ceNrDrużynaFed.Rank.PKTPkt.
12KSz WASKO HetMaN Szopienice KatowicePOL25005.011.5
26PGNiG POLONIA WarszawaPOL24835.010.5
33ROTMISTRZ TWOJA SZKOŁA GrudziądzPOL24005.010.0
45KSz STILON Gorzów WielkopolskiPOL24174.09.5
54MLKS NADNARWIANKA PułtuskPOL23834.08.0
610LKS PASJONAT DankowicePOL24503.010.5
79POLONIA VOTUM WrocławPOL24333.010.0
81KSz ODRODZENIE KożuchówPOL23831.06.0
98DRAKON SKOK CHMIELEWSKIEGO LublinPOL23330.07.0
107KS POCZTOWIEC PoznańPOL23670.07.0

Strona turnieju

Serwis turnieju
28-11-2011 Z Szachami przez Polskę - Międzyzdroje 2011 30.04-07.05.2011r.

Serwis turnieju - Grupa A

Serwis turnieju - Grupa B

Transmisja online

Pierwsza Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 Następna Ostatnia

Galeria

Copyrights: Agencja64 plus Realizacja Agencja Interaktywna Acro.media Sp. z o.o.