Strona Główna KSz STILON Gorzów Wlkp.


XIII LUBUSKA WIOSNA SZACHOWA

12 kwietnia o godz.10 rusza w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie XIII Lubuska Wiosna Szachowa.

Z zawodów będzie przeprowadzona transmisja on-line z sześciu czołowych  szachownic. Adres transmisji : http://agencja64.pl/tfd/tfd.htm

Serwisy turniejowe na ChessArbitrze: GRUPA A     GRUPA B

* * * * * 


Od turniejów szachowych (Mistrzostw Polski juniorów młodszych do lat 12 i 14) rozpoczęła się w Drzonkowie (Zielona Góra) XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych "Lubuskie 2017".
Rozgrywki toczyły się w dniach 2-8 kwietnia, wśród 184. zawodników było sześciu reprezentantów województwa lubuskiego.

Najlepiej z naszych zawodników wypadł Jakub Chyży (Stilon Gorzów Wlkp.), który w grupie do lat 12 zajął IV. miejsce i był najlepszy w swoim roczniku. W tej samej grupie Kamil Dzida (Stilon) był 15.
W grupie do lat 14 Jakub Czechowski i Michał Koziorowicz (obaj Stilon Gorzów Wlkp.) zajęli odpowiednio 11 i 12 miejsce (3.i 4. w swoim roczniku). Mateusz Górkiewicz (ŻKSz Żary) był 22.
Wśród dziewczynek w grupie do lat 14 Emilia Załucka (Stilon) zajęła 21 miejsce.

W klasyfikacji klubowej Stilon Gorzów Wlkp. zajął IV miejsce, zaś klasyfikacji województw Lubuskie uplasowało się na VIII miejscu.

Przypomnijmy, że w wcześniej zakończonych mistrzostwach Polski juniorów w innych rocznikach Maria Siekańska (Stilon) była czwarta do lat 10, a w mistrzostwach do lat 16 Paulina Raczykowska (również Stilon) była piąta, a Oskar Wołoch (ŻKSz Żary) - siódmy.

Klubowe turnieje marcowe 

Przypominamy, że marcowy turniej open (liczony do rankingu Rapid FIDE) odbedzie się w sobotę, 18 marca. Zapisy 9.30-9.50, I runda - 10.00.
Turniej dla dzieci odbedzie się w sobotę 25 marca od godz.10.00. Zapisy 9.30.

* * * * * 

Przypominamy o składkach członkowskich Klubu Szachowego "Stilon"


Od 2015 roku obowiązują nastepujące zasady opłacanuia składek członkowskich:

a) składka roczna dla członka klubu wynosi 120 zł za rok kalendarzowy,
b) składka jest płatna w dwóch ratach po 60 zł,
c) składka płatna jest gotówką lub na konto klubu,
d) w przypadku wpłaty jednorazowej do końca kwietnia składka ulega obniżeniu do 100zł,
e) składka jest dobrowolna dla członków klubu powyżej 70 lat,


W związku z powyższym prosimy o wpłacanie składek członkowskich na konto Klubu:
 BZ WBK 06 1090 1900 0000 0001 0665 2556




Aktualności

28-11-2011 Czerwcowy Turniej Weekendowy 10-12 czerwca, Klub"Na Chrobrego"

SERWISY

grupa A-B

grupa C
28-11-2011 " Z Szachami przez Polskę" IV Turniej Szachowy "SUDETY 2011", Szklarska Poręba 28.05-4.06.2011

Serwis turnieju


28-11-2011 Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych Karpacz 2011-05-13/2011-05-16

Karpacz 2011-05-13/2011-05-16

Dobiegły końca Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych, rozegrane w Karpaczu w dn. 13-16.05.2011. Szkoła Podstawowa nr 13 w Gorzowie Wlkp. uplasowała się w stawce 28 ekip na 9 miejscu, natomiast SP nr 1 z Zielonej Góry na pozycji 24. Najlepszy wynik na pierwszej szachownicy, i zarazem w całym turnieju, uzyskał uczeń SP 1 w Zielonej Górze - Karol Kucza, który pokonał wszystkich 11 rywali.

Foto
28-11-2011

  W dniach 6-8 maja 2011r. we Wrocławiu odbył się I zjazd EKSTRALIGI. Bardzo dobrze zaprezentował się tam nasz zespół, który po rozegraniu 3 meczów zajmuje 4 miejsce. Kolejny zjazd odbędzie się 02-04.09.2011r.

M-ceNrDrużynaFed.Rank.PKTPkt.
12KSz WASKO HetMaN Szopienice KatowicePOL25005.011.5
26PGNiG POLONIA WarszawaPOL24835.010.5
33ROTMISTRZ TWOJA SZKOŁA GrudziądzPOL24005.010.0
45KSz STILON Gorzów WielkopolskiPOL24174.09.5
54MLKS NADNARWIANKA PułtuskPOL23834.08.0
610LKS PASJONAT DankowicePOL24503.010.5
79POLONIA VOTUM WrocławPOL24333.010.0
81KSz ODRODZENIE KożuchówPOL23831.06.0
98DRAKON SKOK CHMIELEWSKIEGO LublinPOL23330.07.0
107KS POCZTOWIEC PoznańPOL23670.07.0

Strona turnieju

Serwis turnieju
28-11-2011 Z Szachami przez Polskę - Międzyzdroje 2011 30.04-07.05.2011r.

Serwis turnieju - Grupa A

Serwis turnieju - Grupa B

Transmisja online
28-11-2011

SŁOŃCE, PLAŻA I ... SZACHY!

"Jesteśmy już po wyjeździe do Lloret de Mar. Plan dnia zakładał poranne zajęcia i turniej szachowy, po obiedzie zaś inne atrakcje. W zajęciach udział wzięło 20 słuchaczy. Rodziców, opiekunów i wykładowców było drugie tyle.

Gdy dzieci i młodzież zgłębiali wiedzę szachową, rodzice realizowali swój własny program pobytu.
Pogoda dopisała znakomicie, inne atrakcje również, m.in. odbyliśmy wycieczkę statkiem ze szklanym dnem po wybrzeżu Costa Brava, zwiedzaliśmy Barcelonę (ze stadionem Camp Nou włącznie!), Paryż i Disneyland.

Zajęcia szachowe prowadzone były przez IM Aleksandra Czerwońskiego, FM Andrzeja Modzelana i Tomasza Gałażewskiego. Zawodnicy do celów turniejowych podzieleni zostali na dwie grupy.

Poniżej serwisy turniejowe.

Grupa A

Grupa B



Pierwsza Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 Następna Ostatnia

Galeria

Copyrights: Agencja64 plus Realizacja Agencja Interaktywna Acro.media Sp. z o.o.