Strona Główna KSz STILON Gorzów Wlkp.

Klubowe turnieje marcowe 

Przypominamy, że marcowy turniej open (liczony do rankingu Rapid FIDE) odbedzie się w sobotę, 18 marca. Zapisy 9.30-9.50, I runda - 10.00.
Turniej dla dzieci odbedzie się w sobotę 25 marca od godz.10.00. Zapisy 9.30.

* * * * * 

Przypominamy o składkach członkowskich Klubu Szachowego "Stilon"


Od 2015 roku obowiązują nastepujące zasady opłacanuia składek członkowskich:

a) składka roczna dla członka klubu wynosi 120 zł za rok kalendarzowy,
b) składka jest płatna w dwóch ratach po 60 zł,
c) składka płatna jest gotówką lub na konto klubu,
d) w przypadku wpłaty jednorazowej do końca kwietnia składka ulega obniżeniu do 100zł,
e) składka jest dobrowolna dla członków klubu powyżej 70 lat,


W związku z powyższym prosimy o wpłacanie składek członkowskich na konto Klubu:
 BZ WBK 06 1090 1900 0000 0001 0665 2556




Aktualności

01-01-2012 Kraków 2011/2012
Nowy rok 2012 przywitać w Krakowie postanowili czołowi zawodnicy KSz "STILON" - Kacper Piorun, Kamil Dragun i Klaudia Wiśniowska. Wszyscy - w towarzystwie arcymistrza Michała Krasenkowa - wzięli udział w tradycyjnym turnieju "Cracovia 2011/12". W tegorocznej edycji rozegrano również kołowy turniej "COMARCH", którego stawką była możliwość zdobycia normy arcymistrzowskiej.

Szczegółowe wyniki:

                                       

Kamil Dragun - V miejsce   Klaudia Wiśniowska - norma mistrzowska (2222!)  Kacper Piorun - III miejsce
31-12-2011 U Styku 3 Granic - Bogatynia 2011

Najmłodsi przedstawiciele Klubu Szachowego "STILON" z Gorzowa Wlkp. wzięli udział w tradycyjnym, noworocznym turnieju szachowym w Bogatyni. W grupie A na czwartym miejscu zmagania zakończył Kamil Klim, ale liczyliśmy na nieco więcej. Cóż, nieoczekiwana porażka w pierwszej rundzie z Dominiką Starczewską okazała się nie do odrobienia, zwłaszcza  na dystansie zaledwie pięciu rund. Debiutujący w tak mocnej stawce zawodników Makary Bortnowski odniósł dwa zwycięstwa, co uznać należy za duży sukces. W grupie B prowadziła, po dobrej grze, Monika Malinowska. Jednak dwie porażki na finiszu przekreśliły sny o zwycięstwie w zawodach. Na wysokim III miejscu przybiegł do mety Michał Bielecki. Zwraca uwagę ciekawa gra "maluszków" - Mateusza Sztuby i Emilki Załuckiej.

Szczegółowe wyniki:

         

Michał Bielecki - III miejsce   Monika Malinnowska               Anna Kaniowska

28-11-2011 Klub Szachowy
Po 11 latach przerwy gorzowianie ponownie stanęli na podium Ekstraligi Szachowej (w latach 90-tych 6 razy zdobyli złote i raz brązowe medale.


WIELKIE GRATULACJE!!!

STRONA TURNIEJU

Wyniki końcowe

M-ceDrużynaRank.PKTPkt.
1PGNiG POLONIA Warszawa246716.037.5
2KSz WASKO HetMaN Szopienice Katowice250015.035.0
3KSz STILON Gorzów Wielkopolski241715.033.5
4POLONIA VOTUM Wrocław243311.029.0
5LKS PASJONAT Dankowice245010.029.0
6ROTMISTRZ TWOJA SZKOŁA Grudziądz24009.026.5
7KS POCZTOWIEC Poznań23675.024.5
8MLKS NADNARWIANKA Pułtusk23674.018.5
9KSz ODRODZENIE Kożuchów23673.017.0
10DRAKON SKOK CHMIELEWSKIEGO Lublin23332.018.5

28-11-2011 Dorobek poszczególnych zawodników KSZ STILON przedstawia się następująco:
I miejsce na I szachownicy - Jurij Kryworuczko (Ukraina) 4,5 z 6 (nie grał w pierwszym zjeździe z powodu Mistrzostw Ukrainy, które były eliminacją olimpijską w tym kraju);

I miejsce na IV szachownicy - Kamil Dragun 7 z 9 + pierwsza norma arcymistrzowska! (16-letni wychowanek klubu)

I-II miejsce na VI szachownicy - Beata Kądziołka 7 z 9 + norma na męskiego mistrza międzynarodowego - niewiele kobiet uzyskuje taki wynik.

W sezonie 2012 jeden z trzech "kotłów" zostanie najprawdopodobniej zorganizowany w Gorzowie Wlkp. (medaliści mają prawo do organizacji trzech zjazdów po 3 mecze).

Wywiad w Radiu Zachód - komentarz do medalu DMP Ekstraliga Szachowa 2011
28-11-2011 Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych Warszawa, sala konferencyjna ,
28-11-2011 Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Ekstraliga i I Liga Ustroń 24.06-02.07.2011r.

Strona Mistrzostw

Wyniki

Transmisja

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - I Liga  Ustroń  24.06-02.07.2011r.

Strona Mistrzostw

Wyniki

Transmisja


Gratulacje dla zespołu brązowych medalistów Mistrzostw Polski!

Wyjazd obu zespołów był możliwy dzieki finasowemu wsparciu
Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego i Urzędowi Miasta Gorzów Wlkp.

 

Pierwsza Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 Następna Ostatnia

Galeria

Copyrights: Agencja64 plus Realizacja Agencja Interaktywna Acro.media Sp. z o.o.