X Szachowe Wakacje w Dąbkach, 18 – 30.08.2018

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
X Szachowych Wakacji w Dąbkach, 18 - 30.08.2018

 

I.Cel imprezy

- letni wypoczynek dzieci

- nauka gry w szachy od podstaw, dla początkujących i zaawansowanych

- podwyższanie kwalifikacji szachowych i popularyzacja planowania

 

II.Organizatorzy:

- Agencja 64 PLUS www.agencja64.pl

- KSZ "STILON" Gorzów Wlkp. www.kszstilon.pl i https://www.facebook.com/groups/1489462727732538/

- UKS EL-TUR SP3 Bogatynia www.szachy-bogatynia.pl

 

III.Termin

- 18 - 30.08.2018
- Zbiory w dniu 18.08. po godzinie 14:00 (wyżywienie od kolacji 18.08. do śniadania w dniu 30.08.2016).

 

IV.Miejsce

- zakwaterowanie i wyżywienie uczestników obozu w OW „DUET ul. Wydmowa 6, 76-156 Dąbki, www.duet.com.pl

 

V.Warunki uczestnictwa

- wpłata 300 zł zadatku (lub całej kwoty) na konto organizatora (pkt. VIII) do dn. 30.06.2018. W przypadku rezygnacji z obozu,

zadatek nie podlega zwrotowi.

- pisemne potwierdzenie udziału zawodnika prosimy przesyłać na załączonej karcie informacyjnej drogą elektroniczną

do dnia 30.06.2018 na adres:

- Andrzej Modzelan: tel. 606-92-11-88, e-mail: anmodz@gmail.com

- oryginał, podpisany przez prawnego opiekuna dziecka, należy dostarczyć w dniu przyjazdu,

VI.Charakterystyka zajęć:

- w ramach obozu odbędzie się szkolenie w grupach szkoleniowych liczących po 10-14 osób
- zajęcia będą prowadzone przez 3 godziny dziennie przez doświadczonych trenerów szachowych (m.in. Andrzej Modzelan, 
Aleksander Czerwoński, Grzegorz Murawski. Grupy będą tworzone z zawodników o zbliżonym poziomie umiejętności szachowych, z uwzględnieniem wieku; tematem przewodnim będzie: Atak w partii szachowej wg Jakuba Aagaarda

- wszyscy uczestnicy akcji zagrają w XVIII Ogólnopolskich Indywidualnych Mistrzostwach Szkół

VII. Program dnia:

07:30 - 08:00 Pobudka
08:00 - 08:30 Śniadanie
08:30 – 09:00 Porządki w pokojach

09:00 - 12:30 Runda i zajęcia w grupach

13:00 - 13:30 Obiad
13:30 – 18:00 Czas wolny (plażowanie, gry sportowe, itp.)

18:00 – 18:30 Kolacja

18:30 – 21:00 Gry i zabawy świetlicowe (bilard, filmy DVD, tenis stołowy), rozgrywki sportowe

21:00 – 22:00 Toaleta wieczorna

22:00 – 06:00 Cisza nocna

 

VIII. Finansowanie:

Koszty udziału w obozie szkoleniowym 1.260 zł + 40 zł (50 % wpisowego do MP Szkół) = 1.300,00 - pomniejszone o zaliczkę –

można opłacić na miejscu lub przelewem na konto: AGENCJA 64 PLUS, ul. Chrobrego 20A/8, 66-400 Gorzów Wlkp.

Idea Bank SA, nr 03 1950 0001 2006 0002 2547 0001 lub gotówką u organizatora.

Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłata zaliczki.

UWAGA! Organizator wystawia rachunki za uczestnictwo maksymalnie do 7 dni od zakończenia imprezy.

Opłatę rankingową Polskiego Związku Szachowego ponosi organizator.

 

IX. Koszt imprezy obejmuje:

- zakwaterowanie i wyżywienie (4 posiłki) w OW „DUET”

- szkolenie szachowe

- udział w turnieju Open, lub w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół

- opiekę medyczną (pielęgniarka)

- opiekę instruktorską

- wycieczki

 

X. Uwagi końcowe:

- wszyscy uczestnicy obozu, którzy pozytywnie zaliczą egzamin sprawdzający, otrzymają certyfikat ukończenia szkolenia i

upominki, a zwycięzcy turniejów puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe

- za zdolność zawodnika do startu, stan zdrowia oraz jego ubezpieczenie odpowiada jednostka delegująca

- uczestnik obozu powinien być zaopatrzony w legitymację szkolną, przybory do pisania i zeszyt, oraz strój sportowy

- OW „DUET” dysponuje znakomitą bazą sportową, m.in. boisko Orlik, boisko do siatkówki plażowej, kort tenisowy, plac zabaw, itp.

- w okresie od 20 do 29 sierpnia w OW HORYZONT (500 m. od OW DUET) odbywać się będą XVIII Ogólnopolskie Indywidualne

Mistrzostwa Szkół w Szachach oraz VI Turniej Szachowy z cyklu „Z szachami przez Polskę” - DĄBKI 2018” (20-30.08.).

Komunikaty tych imprez znajdują się na stronie www.agencja64.pl

- organizator zastrzega sobie prawo do ostatecznej interpretacji i ewentualnych zmian w komunikacie

 

Agencja 64 PLUS

ul. Ogińskiego 67/5

66-400 Gorzów Wlkp.

tel. 607-806-152

 

KARTA KWALIFIKACYJNA

 

 

Ośrodek Wypoczynkowy „DUET ul. Wydmowa 6, 76-156 Dąbki



KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA WYPOCZYNKU

I. INFORMACJE DOTYCZĄCE WYPOCZYNKU

1. Forma wypoczynku1)

 obóz szachowy

2. Termin wypoczynku 18 – 30.08.2018

3. Adres wypoczynku, miejsce lokalizacji wypoczynku OW DUET, 76-156 Dąbki, ul. Wydmowa 6

(miejscowość, data) (podpis organizatora wypoczynku)

II. INFORMACJE DOTYCZĄCE UCZESTNIKA WYPOCZYNKU

1. Imię (imiona) i nazwisko

……………………………………………………………………………………………..…………………………………………………………...……….……

2. Imiona i nazwiska rodziców

…………………………………………………………………………………………………………..………………………………………………..…….……

 

3. Data i miejsce urodzenia……………………………………………………………………….. Kategoria szachowa...……….…….

4. Adres zamieszkania ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………….………..………

5. Adres zamieszkania lub pobytu rodziców)

…………………………………………………………………………………………………………………………….……………………………….……..……

6. Numer telefonu rodziców lub numer telefonu osoby wskazanej przez pełnoletniego uczestnika wypoczynku, w czasie trwania wypoczynku

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………..……………………

 

IV. POTWIERDZENIE PRZEZ KIEROWNIKA WYPOCZYNKU POBYTU UCZESTNIKA

WYPOCZYNKU W MIEJSCU WYPOCZYNKU

Uczestnik przebywał w OW DUET, 76-156 Dąbki, ul. Wydmowa 6

od dnia 18.08.2018 do dnia 30.08.2018

......................................... ..........................................................................................................

(data) (podpis kierownika wypoczynku)

V. INFORMACJA KIEROWNIKA WYPOCZYNKU O STANIE ZDROWIA UCZESTNIKA WYPOCZYNKU

W CZASIE TRWANIA WYPOCZYNKU ORAZ O CHOROBACH PRZEBYTYCH W JEGO TRAKCIE

....................................................................................................................................................

....................................................................................................................................................

(miejscowość, data) (podpis kierownika wypoczynku)

VI. INFORMACJE I SPOSTRZEŻENIA WYCHOWAWCY WYPOCZYNKU DOTYCZĄCE

UCZESTNIKA WYPOCZYNKU

....................................................................................................................................................

....................................................................................................................................................

(miejscowość, data) (podpis wychowawcy wypoczynku)

–––––––––––––––

1) Właściwe zaznaczyć znakiem „X”.

2) W przypadku wypoczynku o charakterze wędrownym.

3) W przypadku uczestnika niepełnoletniego.

7. Informacja o specjalnych potrzebach edukacyjnych uczestnika wypoczynku, w szczególności o

potrzebach wynikających z niepełnosprawności, niedostosowania społecznego lub zagrożenia

niedostosowaniem społecznym

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

8. Istotne dane o stanie zdrowia uczestnika wypoczynku, rozwoju psychofizycznym i stosowanej diecie

(np. na co uczestnik jest uczulony, jak znosi jazdę samochodem, czy przyjmuje stale leki i w jakich

dawkach, czy nosi aparat ortodontyczny lub okulary)

....................................................................................................................................................

....................................................................................................................................................

o szczepieniach ochronnych (wraz z podaniem roku lub przedstawienie książeczki zdrowia z aktualnym

wpisem szczepień):

tężec ………………………………………………………………………………………………………………………………..………………………..….

błonica ………………………………………………………………………………………………….…………………………………..…………………..

dur …………………………………………………………………………………………………….…….……………………………………………….……

inne ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………..………..

oraz numer PESEL uczestnika wypoczynku………………………………………………………………………………………….……….

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w karcie kwalifikacyjnej na potrzeby niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony zdrowia uczestnika wypoczynku (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.)

STWIERDZAM, ŻE ZAPOZNAŁAM(ŁEM) SIĘ Z POWYŻSZYMI PUNKTAMI I DOKONAŁAM(ŁEM) ŚWIADOMEGO WYBORU ORAZ PODAŁAM(ŁEM) WSZYSTKIE ZNANE MI INFORMACJE O DZIECKU, KTÓRE MOGĄ POMÓC W ZAPEWNIENIU WŁAŚCIWEJ OPIEKI W CZASIE POBYTU DZIECKA W PLACÓWCE WYPOCZYNKU. ZOBOWIĄZUJĘ SIĘ DO POKRYCIA PRZYJĘTYCH POWYŻEJ ZOBOWIĄZAŃ, W TYM EWENTUALNYCH KOSZTÓW ZAKUPU LEKÓW DLA MOJEGO DZIECKA.

Po zapoznaniu się z programem imprezy, zakresem usług i świadczeń oraz cen i ogólnymi warunkami uczestnictwa, zgłaszam udział dziecka w placówce wypoczynku w miejscu i terminie podanym powyżej. Wyrażam dobrowolnie zgodę na umieszczenie i przetwarzanie moich danych osobowych w bazie danych firmy. Wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883).

VII.ZAMÓWIENIA I POZOSTAŁE INFORMACJE

Oświadczam:

rezygnuję z wystawienia faktury zamawiam wystawienie faktury

Proszę o wystawienie faktury dla:

.................................................................................................................................................

(dokładna nazwa nabywcy, adres: kod, miejscowość, ulica, nr domu, nr lok., NIP)

Upoważniam do wystawienia faktury bez podpisu odbiorcy. Uwaga ! Faktury mogą być wystawiane

jedynie do 7 dnia od zakończenia turnusu (obozu).

 

......................................... ..........................................................................................................

(data) (podpis rodziców/pełnoletniego uczestnika wypoczynku)

VII. DECYZJA ORGANIZATORA WYPOCZYNKU O ZAKWALIFIKOWANIU UCZESTNIKA

WYPOCZYNKU DO UDZIAŁU W WYPOCZYNKU

Postanawia się:

zakwalifikować i skierować uczestnika na wypoczynek

odmówić skierowania uczestnika na wypoczynek ze względu

.................................................. .................................................. ................................................

.................................................. .................................................. ................................................

 

 

 

 

......................................... ......... .................................................. ...............................................

(dane) (podpis organizatora wypoczynku)

 



 

 

Aktualności

21-01-2012 Poranek - styczeń i luty 2012      

    
      
21 stycznia:  Grupa A         Grupa B         Galeria

11 lutego:    Grupa A         Grupa B
01-01-2012 Kraków 2011/2012
Nowy rok 2012 przywitać w Krakowie postanowili czołowi zawodnicy KSz "STILON" - Kacper Piorun, Kamil Dragun i Klaudia Wiśniowska. Wszyscy - w towarzystwie arcymistrza Michała Krasenkowa - wzięli udział w tradycyjnym turnieju "Cracovia 2011/12". W tegorocznej edycji rozegrano również kołowy turniej "COMARCH", którego stawką była możliwość zdobycia normy arcymistrzowskiej.

Szczegółowe wyniki:

                                       

Kamil Dragun - V miejsce   Klaudia Wiśniowska - norma mistrzowska (2222!)  Kacper Piorun - III miejsce
31-12-2011 U Styku 3 Granic - Bogatynia 2011

Najmłodsi przedstawiciele Klubu Szachowego "STILON" z Gorzowa Wlkp. wzięli udział w tradycyjnym, noworocznym turnieju szachowym w Bogatyni. W grupie A na czwartym miejscu zmagania zakończył Kamil Klim, ale liczyliśmy na nieco więcej. Cóż, nieoczekiwana porażka w pierwszej rundzie z Dominiką Starczewską okazała się nie do odrobienia, zwłaszcza  na dystansie zaledwie pięciu rund. Debiutujący w tak mocnej stawce zawodników Makary Bortnowski odniósł dwa zwycięstwa, co uznać należy za duży sukces. W grupie B prowadziła, po dobrej grze, Monika Malinowska. Jednak dwie porażki na finiszu przekreśliły sny o zwycięstwie w zawodach. Na wysokim III miejscu przybiegł do mety Michał Bielecki. Zwraca uwagę ciekawa gra "maluszków" - Mateusza Sztuby i Emilki Załuckiej.

Szczegółowe wyniki:

         

Michał Bielecki - III miejsce   Monika Malinnowska               Anna Kaniowska

28-11-2011 Klub Szachowy
Po 11 latach przerwy gorzowianie ponownie stanęli na podium Ekstraligi Szachowej (w latach 90-tych 6 razy zdobyli złote i raz brązowe medale.


WIELKIE GRATULACJE!!!

STRONA TURNIEJU

Wyniki końcowe

M-ceDrużynaRank.PKTPkt.
1PGNiG POLONIA Warszawa246716.037.5
2KSz WASKO HetMaN Szopienice Katowice250015.035.0
3KSz STILON Gorzów Wielkopolski241715.033.5
4POLONIA VOTUM Wrocław243311.029.0
5LKS PASJONAT Dankowice245010.029.0
6ROTMISTRZ TWOJA SZKOŁA Grudziądz24009.026.5
7KS POCZTOWIEC Poznań23675.024.5
8MLKS NADNARWIANKA Pułtusk23674.018.5
9KSz ODRODZENIE Kożuchów23673.017.0
10DRAKON SKOK CHMIELEWSKIEGO Lublin23332.018.5

28-11-2011 Dorobek poszczególnych zawodników KSZ STILON przedstawia się następująco:
I miejsce na I szachownicy - Jurij Kryworuczko (Ukraina) 4,5 z 6 (nie grał w pierwszym zjeździe z powodu Mistrzostw Ukrainy, które były eliminacją olimpijską w tym kraju);

I miejsce na IV szachownicy - Kamil Dragun 7 z 9 + pierwsza norma arcymistrzowska! (16-letni wychowanek klubu)

I-II miejsce na VI szachownicy - Beata Kądziołka 7 z 9 + norma na męskiego mistrza międzynarodowego - niewiele kobiet uzyskuje taki wynik.

W sezonie 2012 jeden z trzech "kotłów" zostanie najprawdopodobniej zorganizowany w Gorzowie Wlkp. (medaliści mają prawo do organizacji trzech zjazdów po 3 mecze).

Wywiad w Radiu Zachód - komentarz do medalu DMP Ekstraliga Szachowa 2011
28-11-2011 Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych Warszawa, sala konferencyjna ,

Pierwsza Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 Następna Ostatnia

Galeria

Copyrights: Agencja64 plus Realizacja Agencja Interaktywna Acro.media Sp. z o.o.