Kalendarz imprez 2018 w Klubie Szachowym „STILON” Gorzów Wlkp., ul. Chrobrego 28

Miesiąc


Turnieje główne

 

SOBOTA PRZY SZACHOWNICY
Openy liczone do ELO
10:00 - 13:30


Miejsce

styczeń

 

 

20 - dzieci
21 - open 

Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28

luty

 

 

10 - dzieci
11 - open 


Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
 

marzec

 

28 - 31.03.2018
XIV Lubuska Wiosna Szachowa 
WiMBP w Gorzowie Wlkp.
ul. Sikorskiego 107


24 - dzieci
 


Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
 

kwiecień


14 - dzieci
15 - open 



Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
 

Maja

 

 

 

26 - dzieci (uwaga -zmiana terminu)
20 - open 

Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28

Czerwiec

 

 

23 - dzieci

niedzielny open odwołany

 

Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28



Lipiec


2-7.07.2018


Międzynarodowy Festiwal Szachowy 
imienia Emanuela Laskera




Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gorzowie Wlkp., ul. Sikorskiego 107

wrzesień

 

Mistrzostwa Gorzowa Wlkp.

21.09-23.09.2018

 

15 - dzieci

 

Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28

październik

 

 

 

20 - dzieci
21 - open 


Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28

listopad

 

 

17 - dzieci
18 - open 


Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
 

 

grudzień


Mistrzostwa Gorzowa Wlkp. w blitzu

8.12.2018

 

 1 - dzieci
2 - open 




Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
 

 


Aktualności

03-03-2015 Lubuskie konferencje "Edukacja przez szachy w szkole."
Konferencje "Edukacja przez szachy w szkole".

12 marca w Gorzowie Wlkp., a 13 marca w Zielonej Górze odbędą się pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty konferencje "Edukacja przez szachy w szkole.". 
Szczegóły dotyczące czasu, miejsca i rejestracji uczestnictwa na stronie: 
Lubuskiego Kuratorium Oświaty.

 
18-02-2015 Wyniki rozegranych turniejów



U Styku 3 Granic - Bogatynia, 27-30.12.2014   


grupa B
grupa

Wspaniały prezent Świąteczny sprawił sobie i wwoim kibicom nasz wychowanek Kamil Dragun , wygrywając turniej w ramach   Szachy Classics Londyn .Trzeba przyznać, że  wynik  robi wrażenie. Kamilu, serdecznie gratulujemy!


      arcymistrz Kami Dragun


Wyniki TURNIEJU MIKOŁAJKOWEGO 7 Grudnia 2014  

Podwieczorki szachowe  wyniki 11.10. 2014





wyniki 08.11.2014
wyniki 13.12.2014 

Lubuscy juniorzy w mistrzostwach Świata i Europy

 

Kamil Dragun Wysokie Podczas 6 MIEJSCE Zehel Świata zrobić mistrzostw 20 lat rozgrywanych w dniach 5 - 20 października Pune (Indie Wagowo).

Wyniki końcowe 

 
Batumi (Gruzja W) zakończyły Się Mistrzostwa Europy Juniorów od 8 to 18 lat. Jakub Chyży Wsród chłopców zrobić lat 8 wywalczył Wspaniale 5 MIEJSCE, bedąc O krok od srebrnego medalu. niestety porażka w ostatniej partii Świata Ilya oo ppkt ppkt ppkt ppkt i Mistrzem Europy Makoveevem zepchnęła Przejdź Z podium. Serwis turniejowy  Natomiast w grupie Joanna Maruszczak Lat 18 dziewcząt zrobić uplasowała Się NA 26 miejscu budowy Budowy Budowy Budowy Budowy Budowy Budowy Budowy Budowy Budowy Budowy Budowy Budowy Budowy Budowy Budowy Budowy Budowy Budowy Budowy Budowy Budowy Budowy.  Serwis turniejowy 







   

Kubuś Chyży (białymi) i Azji Maruszczak podczas MEJ w Batumi.


Lubuskie Derby i Mistrzostwa Województwa w grze błyskawicznej



12-09-2014 Mistrzostwa Gorzowa Wlkp. 15-17.09.2014 Mistrzostwa Gorzowa Wlkp. 12-14.09.2014

Grupa A
Grupa B

Mistrzostwa Gorzowa Wielkopolskiego

09-08-2014 Drużynowe Mistrzostwa Polski 2014 Przełom lipca i sierpnia to tradycyjnie okres rozgrywek drużynowych wśród juniorów. W Masłowie pod Kielcami nasi juniorzy wywalczyli wysokie IV miejsce:

STRONA TURNIEJU
WYNIKI

Natomiast w Szczytku odbyły się rozgrywki II Ligi, gdzie nasz młody zespół zajął 31 miejsce i utrzymał sie w tej klasie rozgrywek na kolejny rok:

STRONA TURNIEJU
WYNIKI


Ostatnie chwile przed walką.
 
28-07-2014 Szklarska Poręba i MWJ w Strzelcach KAMIL DZIDA zwycięzcą turnieju B w Szklarskiej Porębie!

Kamil Dzida
Kamil wypełnił II kategorię szachową - gratulacje!

wyniki - grupa A
wyniki - grupa B

Zwycięzcy grupy AZwycięzcy grupy B


Zwycięzcy grupy A i grupy B

* * * * * * 

Mistrzostwa Województwa Juniorów w Strzelcach Krajeńskich, 19-22.06.2014 

grupa do 9 Lat 
grupa 11-18 lat
22-06-2014 Mistrzostwa Makroregionalne Młodzików - Lubniewice, 12-15.06.2014 Mistrzostwa Makroregionalne Młodzików - Lubniewice, 12-15.06.2014 



Jakub Chyży (lat 8) najlepszy w lubuskim i dolnośląskim do lat 10!

WYNIKI chłopców 

WYNIKI dziewcząt 

Pierwsza Poprzednia 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Następna Ostatnia

Galeria

Copyrights: Agencja64 plus Realizacja Agencja Interaktywna Acro.media Sp. z o.o.