Kalendarz imprez 2018 w Klubie Szachowym „STILON” Gorzów Wlkp., ul. Chrobrego 28

Miesiąc


Turnieje główne

 

SOBOTA PRZY SZACHOWNICY
Openy liczone do ELO
10:00 - 13:30


Miejsce

styczeń

 

 

20 - dzieci
21 - open 

Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28

luty

 

 

10 - dzieci
11 - open 


Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
 

marzec

 

28 - 31.03.2018
XIV Lubuska Wiosna Szachowa 
WiMBP w Gorzowie Wlkp.
ul. Sikorskiego 107


24 - dzieci
 


Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
 

kwiecień


14 - dzieci
15 - open 



Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
 

Maja

 

 

 

26 - dzieci (uwaga -zmiana terminu)
20 - open 

Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28

Czerwiec

 

 

23 - dzieci

niedzielny open odwołany

 

Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28



Lipiec


2-7.07.2018


Międzynarodowy Festiwal Szachowy 
imienia Emanuela Laskera




Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gorzowie Wlkp., ul. Sikorskiego 107

wrzesień

 

Mistrzostwa Gorzowa Wlkp.

21.09-23.09.2018

 

15 - dzieci

 

Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28

październik

 

 

 

20 - dzieci
21 - open 


Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28

listopad

 

 

17 - dzieci
18 - open 


Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
 

 

grudzień


Mistrzostwa Gorzowa Wlkp. w blitzu

8.12.2018

 

 1 - dzieci
2 - open 




Klub Szachowy STILON, ul. Chrobrego 28
 

 


Aktualności

28-11-2011 Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Ekstraliga i I Liga Ustroń 24.06-02.07.2011r.

Strona Mistrzostw

Wyniki

Transmisja

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - I Liga  Ustroń  24.06-02.07.2011r.

Strona Mistrzostw

Wyniki

Transmisja


Gratulacje dla zespołu brązowych medalistów Mistrzostw Polski!

Wyjazd obu zespołów był możliwy dzieki finasowemu wsparciu
Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego i Urzędowi Miasta Gorzów Wlkp.

 
28-11-2011 Czerwcowy Turniej Weekendowy 10-12 czerwca, Klub"Na Chrobrego"

SERWISY

grupa A-B

grupa C
28-11-2011 " Z Szachami przez Polskę" IV Turniej Szachowy "SUDETY 2011", Szklarska Poręba 28.05-4.06.2011

Serwis turnieju


28-11-2011 Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych Karpacz 2011-05-13/2011-05-16

Karpacz 2011-05-13/2011-05-16

Dobiegły końca Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych, rozegrane w Karpaczu w dn. 13-16.05.2011. Szkoła Podstawowa nr 13 w Gorzowie Wlkp. uplasowała się w stawce 28 ekip na 9 miejscu, natomiast SP nr 1 z Zielonej Góry na pozycji 24. Najlepszy wynik na pierwszej szachownicy, i zarazem w całym turnieju, uzyskał uczeń SP 1 w Zielonej Górze - Karol Kucza, który pokonał wszystkich 11 rywali.

Foto
28-11-2011

  W dniach 6-8 maja 2011r. we Wrocławiu odbył się I zjazd EKSTRALIGI. Bardzo dobrze zaprezentował się tam nasz zespół, który po rozegraniu 3 meczów zajmuje 4 miejsce. Kolejny zjazd odbędzie się 02-04.09.2011r.

M-ceNrDrużynaFed.Rank.PKTPkt.
12KSz WASKO HetMaN Szopienice KatowicePOL25005.011.5
26PGNiG POLONIA WarszawaPOL24835.010.5
33ROTMISTRZ TWOJA SZKOŁA GrudziądzPOL24005.010.0
45KSz STILON Gorzów WielkopolskiPOL24174.09.5
54MLKS NADNARWIANKA PułtuskPOL23834.08.0
610LKS PASJONAT DankowicePOL24503.010.5
79POLONIA VOTUM WrocławPOL24333.010.0
81KSz ODRODZENIE KożuchówPOL23831.06.0
98DRAKON SKOK CHMIELEWSKIEGO LublinPOL23330.07.0
107KS POCZTOWIEC PoznańPOL23670.07.0

Strona turnieju

Serwis turnieju
28-11-2011 Z Szachami przez Polskę - Międzyzdroje 2011 30.04-07.05.2011r.

Serwis turnieju - Grupa A

Serwis turnieju - Grupa B

Transmisja online

Pierwsza Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 Następna Ostatnia

Galeria

Copyrights: Agencja64 plus Realizacja Agencja Interaktywna Acro.media Sp. z o.o.