Władze klubu KSz Stilon


PREZES HONOROWY
dr Konrad Tołkacz

ZARZĄD


1.  Andrzej Modzelan  - prezes  606-921-188

2.  Aleksander Czerwoński - sekretarz   607-806-152

3.  Piotr Wiśniowski  - członek

4.  Arkadiusz Wodniczak - członek

5.  Aneta Czechowska - członek

6. Agata Miłostan - członek

7.  Radosław Świderski - członek


KOMISJA REWIZYJNA


1. Wojciech Brodowski - przewodniczący

2. Konrad Tołkacz   - członek

3. Kamil Klim  - członek


KONTO KLUBU SZACHOWEGO STILON: 

Bank Santander SA 

numer rachunku:  06 1090 1900 0000 0001 0665 2556

Adres lokalu: Gorzów Wlkp. ul. Chrobrego 28 

NIP: 599-20-99-977
REGON: 210519517
 

Aktualności

28-11-2011 Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Ekstraliga i I Liga Ustroń 24.06-02.07.2011r.

Strona Mistrzostw

Wyniki

Transmisja

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - I Liga  Ustroń  24.06-02.07.2011r.

Strona Mistrzostw

Wyniki

Transmisja


Gratulacje dla zespołu brązowych medalistów Mistrzostw Polski!

Wyjazd obu zespołów był możliwy dzieki finasowemu wsparciu
Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego i Urzędowi Miasta Gorzów Wlkp.

 
28-11-2011 Czerwcowy Turniej Weekendowy 10-12 czerwca, Klub"Na Chrobrego"

SERWISY

grupa A-B

grupa C
28-11-2011 " Z Szachami przez Polskę" IV Turniej Szachowy "SUDETY 2011", Szklarska Poręba 28.05-4.06.2011

Serwis turnieju


28-11-2011 Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych Karpacz 2011-05-13/2011-05-16

Karpacz 2011-05-13/2011-05-16

Dobiegły końca Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych, rozegrane w Karpaczu w dn. 13-16.05.2011. Szkoła Podstawowa nr 13 w Gorzowie Wlkp. uplasowała się w stawce 28 ekip na 9 miejscu, natomiast SP nr 1 z Zielonej Góry na pozycji 24. Najlepszy wynik na pierwszej szachownicy, i zarazem w całym turnieju, uzyskał uczeń SP 1 w Zielonej Górze - Karol Kucza, który pokonał wszystkich 11 rywali.

Foto
28-11-2011

  W dniach 6-8 maja 2011r. we Wrocławiu odbył się I zjazd EKSTRALIGI. Bardzo dobrze zaprezentował się tam nasz zespół, który po rozegraniu 3 meczów zajmuje 4 miejsce. Kolejny zjazd odbędzie się 02-04.09.2011r.

M-ceNrDrużynaFed.Rank.PKTPkt.
12KSz WASKO HetMaN Szopienice KatowicePOL25005.011.5
26PGNiG POLONIA WarszawaPOL24835.010.5
33ROTMISTRZ TWOJA SZKOŁA GrudziądzPOL24005.010.0
45KSz STILON Gorzów WielkopolskiPOL24174.09.5
54MLKS NADNARWIANKA PułtuskPOL23834.08.0
610LKS PASJONAT DankowicePOL24503.010.5
79POLONIA VOTUM WrocławPOL24333.010.0
81KSz ODRODZENIE KożuchówPOL23831.06.0
98DRAKON SKOK CHMIELEWSKIEGO LublinPOL23330.07.0
107KS POCZTOWIEC PoznańPOL23670.07.0

Strona turnieju

Serwis turnieju
28-11-2011 Z Szachami przez Polskę - Międzyzdroje 2011 30.04-07.05.2011r.

Serwis turnieju - Grupa A

Serwis turnieju - Grupa B

Transmisja online

Pierwsza Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 Następna Ostatnia

Galeria

Copyrights: Agencja64 plus Realizacja Agencja Interaktywna Acro.media Sp. z o.o.